Firma sa začala formovať v roku 1990, kedy sa orientovala na výrobu manželských postelí, váľand a renováciu čalúneného nábytku. Ako sa firma rozrastala, rozšírila výrobný program a zákazníci našli v jej ponuke kompletné zostavy spálňového nábytku.

1. januára 2001 zmenila firma Ďuriš - združenie právnu formu a pôsobí na trhu ako Ďuriš, spol. s r.o. V súčasnej dobe sa zaoberá výrobou nábytku na mieru, fóliovaných - vákuovo lisovaných dvierok, spálňových zostáv, detského a študentského nábytku, váľand, manželských postelí, obývačkových zostáv a kuchynského nábytku.

Všetky výrobky sú variabilné, najmä v rozmeroch, farebnosti a drevených dezénoch.
V poslednom období sa stáva prioritou firmy zariaďovanie interiérov v spolupráci s architektom, kde sa vždy kladie dôraz na predstavy, požiadavky a vkus zákazníka. V tejto oblasti má firma Ďuriš spol. s.r.o. za sebou veľa úspešných realizácií verejných a súkromných priestorov.

Od 1.5.2016 sú nosným program výroby  fóliované nábytkové dvierka. Zákazník si môže vybrať z cca 300 farebných dezénov fólií a cca 25 možností výfrezov. Firma  ponúka zákazníkom Fóliované dvierka so 7 ročnou zárukou, Akrylátové dvierka ( Senosan ) a Striekané dvierka.

Našu prevádzku sme v roku 2013 zmodernizovali novým vákuovým lisom ITALPRESSE Estrema, ktorý je najmodernejším lisom v Slovenskej a Českej republike a v roku 2016 novou CNC frézou BIESSE Rover B FT.
Hlavnou prioritou firmy je kvalita a aj preto vsadila na špičkovú nemeckú/ talianskú technológiu. Výrobný program si môžu zákazníci pozrieť vo vzorkovej predajni firmy v jej sídle na Trnavskej ulici 15 v Dolných Lovčiciach pri Trnave.

2017-2018_02_duris_strana_26

2017-2018_02_duris_strana_27